Živelné pohromy. Proč se o tom tolik mluví ?

19. srpna 2010 v 9:26 | Teres* |  Diary
Proč nás pořád ve zpravách a v novinách upozorňují na živelné pohromy,hlad v Africe (a nejenom tam) a podobné věci ? Jasně , proto aby jsme měli přehled o tom , co se děje ve světě. Ale myslíte že je to jediný důvod ??
odělovač
Ten další důvod (možná ne záměrný) je ten aby jsme se my zamysleli nad tím rozdílem mezi naším a jejich životem. Buďte rádi že mají vaši rodiče práci,že máte střechu nad hlavou a nezáviďtě jiným holkám že jsou bohatší , že mají dražší oblečení , že mají notebook a vy ne. Na tom nesejde. Dnes už nazamněstnanost není tak nevšední věc. Bohužel. Ale je to tak , strašně moc lidí nemá práci. Jestli máte střechu nad hlavou jestli mají vaši rodiče práci a vy brigádu (pokud na to máte věk) tak je to to nejlepší co můžete mít. Jestli si stěžujete zkuste  si představit jaké by to bylo být bohatá krásná a oblíbená holka. Jasně mohlo by to být fajn. A teď si představte že vaše rodiče vyhodí z práce , firma, kde máte brigádu zkrachuje a povoně zasáhnou i váš barák. Najednou je z vás bezdomovec. Nebo si zkuste představit že by jste měli být jen na jeden den dítě z Afriky. K tomu už nemusím nic psát to si domyslíte sami.
odělovač
Tenhle článek je psaný proto aby jsme si všichni uvědomili že tady nejde o to jak jste bohatí,jaký máte notebook,nebo kdo má značkovější plavky !!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.